Menu
Wyszukiwarka
Licznik odwiedzin
Dzisiaj: 11
W tym miesiącu: 3145
Wszystkich: 152130

Wydział Zarządzania Politechniki Częstochowskiej organizuje
 

VI Olimpiadę Przedsiębiorczości i Zarządzania
 

której adresatami są uczniowie szkół średnich z całej Polski. Tematem VI OPiZ  jest "Przedsiębiorca we współczesnej gospodarce".

Olimpiadzie towarzyszą wykłady, spotkania z ludźmi sukcesu i imprezy sportowe (zakładka Events).

Zawody I Stopnia VI OPiZ odbędą się  12 grudnia 2017 w każdej że zgłoszonych szkół. Zawody II Stopnia rozegrane zostaną w Szkołach Partnerskich i w Aulach WZ PCz w dniu 9 marca 2018.  Finał i uroczysta Gala, z ogłoszeniem wyników, odbędą się 20.04.2018 w WZ-1 naszej uczelni.

Uczniowie z dawnego woj. częstochowskiego (również Wieluń i Radomsko) rywalizować będa dodatkowo w kategorii "Częstochowski Olimpijczyk".

Udział w Olimpiadzie jest bezpłatny.

Na uczestników, nauczycieli i szkoły, czekają cenne nagrody rzeczowe i bezpłatne usługi, ufundowane przez Organizatora, Partnerów i Sponsorów (zakładka Nagrody). W kategorii „Przedsiębiorcza Szkoła" (największa liczba uczestników) nagrodzonych zostanie aż pięć szkół z opiekunami.

Zgłoszenia uczniów dokonuje szkoła poprzez elektroniczne wypełnienie formularza (zakładka Rejestracja) oraz przesłanie jego wydruku pocztą tradycyjną na adres:

Wydział Zarządzania PCz, Al. Armii Krajowej 36B, pok. 9, 42-200 Częstochowa
z dopiskiem "Olimpiada".

Prosimy także o zapoznanie się z Regulaminem VI OPiZ.

Wszelkie pytania należy kierować do Sekretariatu Olimpiady drogą elektroniczną:

e-mail: olimpiada@wz.pcz.pl
lub telefonicznie: 34 3250 376 lub -356 (codziennie w godz. 12-13) 


Zapisy kończą się w dniu 05.11.2017.  

 

 

serdecznie zapraszam

Przewodniczący Olimpiady

dr Andrzej Brzeziński  

Częstochowa, dn. 02 października 2017 r.

 

 

                                                                                                                                

Ostateczne listy okręgowe


Udało nam się rozwiązać problem zawodów w Gnieźnie a także załatwić pozytywnie wszelkie Państwa prośby dotyczące zmiany okręgów.Ostateczne listy wraz adresami miejsc rozgrywania II Etapu zamieszcamy w Plikach do pobrania.
Uczniowie z listy Gniezno będą mogli przystąpić do II Etapu

w I LO im. B. Chrobrego w Gnieźnie, ul. Kostrzewskiego 3

tak jak wszyscy, o godz. 12.00.Wielkie podziękowania dla Pani dyr. Małgorzaty Drwięgi z XIVO LO we Wrocławiu za pomoc w załatwieniu sali w Gnieźnie.
Prosimy o ponowne sprawdzenie list i planowaie już wyjazdów do wskazanych Szkół i do nas w dniu 13 marca na godz. 11.00. Zawody kończą się o 13.00 i tak można planować powroty.

Trzymamy kciuki za przygotowania do II Etapu.

2015-03-04 10:07:00

Listy Okręgowe

W Plikach do pobrania zamieszcamy Listy Okręgowe. Ewentualne uwagi czy zmiany okręgu w uzasadnionych sytuacjach prosimy kierować do wtorku do północy. Poza Warszawą możliwe są niewielkie zmiany na listach a w przyapdku Naszego Wydziału wchodzi w rachubę każde zwiększenie liczby uczestników. 

2015-03-01 17:40:00

Dodatkowa komisja w Gnieźnie


Na prośbę Opiekunów, których uczniowie chcieli wziąć udział także w innej olimpiadzie tworzymy dodatkową komisję okręgową w Gnieźnie. Listę uczniów zamieszczmy w Plikach do pobrania. Do dnia 27 lutego jest możliwość jej uzupełnienia, po czym zostanie zamknięta i utworzone zostaną Listy Okręgowe.
Jednocześnie informujemy, że II Etap w Gnieźnie, tak jak i w pozostałych okręgach, odbędzie się w dniu 13 marca w godz. 12.00-13.00 a każdy uczestnik powinien dojechac tak, aby o 11.30 mógł przystąpić do rejestracji. Szczegółowa instrukcja zostanie zamieszczona wraz z listami.

Uwaga: nie wysyłamy zawiadomień do szkół, jednak mogą być one wystawione na przesłane indywidulne prośby.

2015-02-24 22:03:00