Menu
Wyszukiwarka
Licznik odwiedzin
Dzisiaj: 34
W tym miesiącu: 2564
Wszystkich: 165763

Wydział Zarządzania Politechniki Częstochowskiej organizuje
 

VI Olimpiadę Przedsiębiorczości i Zarządzania
 

której adresatami są uczniowie szkół średnich z całej Polski. Tematem VI OPiZ  jest "Przedsiębiorca we współczesnej gospodarce".

Olimpiadzie towarzyszą wykłady, spotkania z ludźmi sukcesu i imprezy sportowe (zakładka Events).

Zawody I Stopnia VI OPiZ odbędą się  12 grudnia 2017 w każdej że zgłoszonych szkół. Zawody II Stopnia rozegrane zostaną w Szkołach Partnerskich i w Aulach WZ PCz w dniu 9 marca 2018.  Finał i uroczysta Gala, z ogłoszeniem wyników, odbędą się 20.04.2018 w WZ-1 naszej uczelni.

Uczniowie z dawnego woj. częstochowskiego (również Wieluń i Radomsko) rywalizować będa dodatkowo w kategorii "Częstochowski Olimpijczyk".

Udział w Olimpiadzie jest bezpłatny.

Na uczestników, nauczycieli i szkoły, czekają cenne nagrody rzeczowe i bezpłatne usługi, ufundowane przez Organizatora, Partnerów i Sponsorów (zakładka Nagrody). W kategorii „Przedsiębiorcza Szkoła" (największa liczba uczestników) nagrodzonych zostanie aż pięć szkół z opiekunami.

Zgłoszenia uczniów dokonuje szkoła poprzez elektroniczne wypełnienie formularza (zakładka Rejestracja) oraz przesłanie jego wydruku pocztą tradycyjną na adres:

Wydział Zarządzania PCz, Al. Armii Krajowej 36B, pok. 9, 42-200 Częstochowa
z dopiskiem "Olimpiada".

Prosimy także o zapoznanie się z Regulaminem VI OPiZ.

Wszelkie pytania należy kierować do Sekretariatu Olimpiady drogą elektroniczną:

e-mail: olimpiada@wz.pcz.pl
lub telefonicznie: 34 3250 376 lub -356 (codziennie w godz. 12-13) 


Zapisy kończą się w dniu 05.11.2017.  

 

 

serdecznie zapraszam

Przewodniczący Olimpiady

dr Andrzej Brzeziński  

Częstochowa, dn. 02 października 2017 r.

 

 

                                                                                                                                

Wyniki I Etapu


Znamy już wyniki rywalizacji w I Etapie III OPiZ. Najlepszy wynik - 44 punkty - uzyskało 7 uczniów i to oni są Zwycięzcami I Etapu:

1. Kędzierska Anna - III LO w Lublinie,

1. Kramarz Nikodem - VI LO w Bydgoszczy,

1. Lipień Oskar - XXXIII LO w Warszawie,

1. Pietras Ilona - III LO w Lublinie

1. Pyra Michał - III LO w Lublinie,

1. Szenborn Filip - LO nr VII we Wrocławiu,

1. Trojan Łukasz - ZSO nr  II Publiczne Liceum nr II w Opolu

PIĘKNY WYNIK, GRATULUJEMY 

Decyzją Przewodniczącego Olimpiady z dnia 30 stycznia 2015, pułap kwalifikacyjny do Eliminacji Okręgowych został ustalony na 23 punkty. Tym samym do II Etapu zostało zakwalifikowanych 572 uczniów.

Więcej w zakładce Wyniki a szczególowa lista z wynikami oraz z zakwalifikowanymi do Eliminacji Okręgowych zostanie zamieszczona w ciagu najbliższych godzin w zakładce Pliki do pobrania.


GRATULUJEMY ZAKWALIFIKOWNYM DO II ETAPU
.

Dziękujemy także wszystkim którzy przystąpili do rywalizacji a tych którym nie udało się awansować zapraszamy do udziału w IV OPiZ.


Rozstrzygnięta została także rywalizacja szkół w kategoriach "Przedsiębiorcza Szkoła" i "Na Politechnikę Częstochowską zewsząd blisko"

Najbardziej przedsiębiorcza okazała się szkoła:

LO nr XIV z Wrocławia

Gratulacje dla Pani Małgorzaty Drwięgi i Pani Grażyny Grzebyk-Woszczyny

Najbardziej odległe od PCz okazały się szkoły z Koszalina i ze względu na różnicę mniejszą niż kilometr postanowiliśmy przyznać dwie pierwsze nagrody dla:

ZS nr 9 w Koszalinie i I LO w Koszalinie

Gratulacje dla Pani KatarzynHenc  i Pani Renaty Witkowskiej.

 


2015-01-31 11:00:00

Konkurs "Narty w Istebnej"

W oczekiwaniu na wyniki I Etapu zapraszamy do udziału w konkursie "Narty w Istebnej", który został zorganizowany przy współpracy ze Studenckim Kołem Naukowym Menedżer oraz Narciarskim Ośrodkiem Złoty Groń w Istebnej. Regulamin konkursu znajduje się w Plikach do pobrania a informacje niezbędne do odpowiedzi na wymagane pytania można znaleźć na naszej stronie oraz na stronie Wydziału Zarządzania PCz: www.zim.pcz.pl oraz Sponsora: www.zlotygron.pl.
Zachęcamy do udziału bo do wygrania jest pięć (5) Voucherów Złoty Groń - 6 dniowy karnet narciarski a w górach są aktualnie świetne warunki narciarskie. 

2015-01-29 06:51:00

Zapraszamy na film

 

W ramach Eventów towarzyszących Olimpiadzie zapraszamy na bezpłatny pokaz filmu " The Blooming Business", który odbędzie się w Akademickim Centrum Kultury i Sportu na Naszej Uczelni, w dniu 27 stycznia w godz. 13.30 -15.00. Film związany jest z tematem III OPiZ i porusza kwestię wykorzystywania pracowników w Kenii przez europejskich pracodawców. Więcej w załaczniku Pliki do pobrania

2015-01-22 12:19:00