Menu
Wyszukiwarka
Licznik odwiedzin
Dzisiaj: 1
W tym miesiącu: 2122
Wszystkich: 154853

Wydział Zarządzania Politechniki Częstochowskiej organizuje
 

VI Olimpiadę Przedsiębiorczości i Zarządzania
 

której adresatami są uczniowie szkół średnich z całej Polski. Tematem VI OPiZ  jest "Przedsiębiorca we współczesnej gospodarce".

Olimpiadzie towarzyszą wykłady, spotkania z ludźmi sukcesu i imprezy sportowe (zakładka Events).

Zawody I Stopnia VI OPiZ odbędą się  12 grudnia 2017 w każdej że zgłoszonych szkół. Zawody II Stopnia rozegrane zostaną w Szkołach Partnerskich i w Aulach WZ PCz w dniu 9 marca 2018.  Finał i uroczysta Gala, z ogłoszeniem wyników, odbędą się 20.04.2018 w WZ-1 naszej uczelni.

Uczniowie z dawnego woj. częstochowskiego (również Wieluń i Radomsko) rywalizować będa dodatkowo w kategorii "Częstochowski Olimpijczyk".

Udział w Olimpiadzie jest bezpłatny.

Na uczestników, nauczycieli i szkoły, czekają cenne nagrody rzeczowe i bezpłatne usługi, ufundowane przez Organizatora, Partnerów i Sponsorów (zakładka Nagrody). W kategorii „Przedsiębiorcza Szkoła" (największa liczba uczestników) nagrodzonych zostanie aż pięć szkół z opiekunami.

Zgłoszenia uczniów dokonuje szkoła poprzez elektroniczne wypełnienie formularza (zakładka Rejestracja) oraz przesłanie jego wydruku pocztą tradycyjną na adres:

Wydział Zarządzania PCz, Al. Armii Krajowej 36B, pok. 9, 42-200 Częstochowa
z dopiskiem "Olimpiada".

Prosimy także o zapoznanie się z Regulaminem VI OPiZ.

Wszelkie pytania należy kierować do Sekretariatu Olimpiady drogą elektroniczną:

e-mail: olimpiada@wz.pcz.pl
lub telefonicznie: 34 3250 376 lub -356 (codziennie w godz. 12-13) 


Zapisy kończą się w dniu 05.11.2017.  

 

 

serdecznie zapraszam

Przewodniczący Olimpiady

dr Andrzej Brzeziński  

Częstochowa, dn. 02 października 2017 r.

 

 

                                                                                                                                

Kolejny Sponsor


Z radością informujemy, że do Naszego Projektu przystąpił kolejny Sponsor. To Ośrodek Narciarski Złoty Groń w Istebnej, który zafundował nam 6-dniowe karnety narciarskie, na świetnie naśnieżonym stoku (sprawdzane jazdą na nartach przez Przewodniczącego Olimpiady). Można obejrzeć na: www.zlotygron/kamera-stok

2015-01-15 20:16:00

I Etap za nami


Bardzo dziękujemy za sprawnie przeprowadzony I Etap. 

W odpowiedzi na przesyłane pytania uprzejmie informujemy, że Opiekunowie nie sprawdzają testów, bo będą one przez nas sprawdzane. Prosimy jedynie o sprawdzenie czytelności nazwisk na kartach. Jeśli numer ID nie został wpisany przez ucznia to nie będzie to problemem. Prosimy jak najszybciej przesłać karty z protokołem na nasz adres.
Test z odpowiedziami zamieścimy w zakładce Pliki do pobrania po otrzymaniu przesyłek z testami (prawdopodobnie w poniedziałek).
Wyniki wraz z listą zakwalifikowanych zamieścimy 31 stycznia.

Rozpoczynającym ferie życzyny udanego wypoczynku. 
 

2015-01-14 16:15:00

I Etap - 14.01.2015


Przed nami I Etap. Rywalizacja powinna się rozpocząć 14 stycznia o 12.00 i trwać 60 min. Wierzymy, że warunki jakie zostaną stworzone w szkołach pozwolą na swoboną i samodzielną pracę każdego ucznia a przygotowania do zawodów posłużą do rozwiązania testu i awansu do II Etapu.

W plikach do pobrania zamieściliśmy listę uczestników, gdzie każdy olimpijczyk ma przypisany ID. Numer ten powiniem być wpisany na karcie odpowiedzi, gdyż ułatwi to nam pracę przy sprawdzaniu. Wśród załaczników jest także pismo do szkół, protokół oraz karta odpwiedzi, co pozwoli na wcześniejsze ich poznanie i może zmniejszy stres uczniów.

Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników.

PS. Zapraszamy także do zakładki nagrody.

2015-01-10 09:45:00