Menu
Wyszukiwarka
Licznik odwiedzin
Dzisiaj: 28
W tym miesiącu: 1954
Wszystkich: 168184

Wydział Zarządzania Politechniki Częstochowskiej organizuje
 

VII Olimpiadę Przedsiębiorczości i Zarządzania
 

której adresatami są uczniowie szkół średnich z całej Polski. Tematem VII OPiZ  jest "Problemy zarządzania współczesnym przedsiębiorstwem".

Olimpiadzie towarzyszą wykłady, spotkania z ludźmi sukcesu i imprezy sportowe (zakładka Events).

Zawody I Stopnia VII OPiZ odbędą się  8 stycznia 2019 w każdej że zgłoszonych szkół. Zawody II Stopnia rozegrane zostaną w Szkołach i Uczelniach Partnerskich oraz w Aulach WZ PCz w dniu 15 marca 2019.  Finał i uroczysta Gala, z ogłoszeniem wyników, odbędą się 12 kwietnia 2019 w WZ-1 naszej uczelni.

Uczniowie z dawnego woj. częstochowskiego (również Wieluń i Radomsko) rywalizować będa dodatkowo w kategorii "Częstochowski Olimpijczyk".

Udział w Olimpiadzie jest bezpłatny.

Na uczestników, nauczycieli i szkoły, czekają cenne nagrody rzeczowe i bezpłatne usługi, ufundowane przez Organizatora, Partnerów i Sponsorów (zakładka Nagrody). W kategorii „Przedsiębiorcza Szkoła" (największa liczba uczestników) nagrodzonych zostanie aż pięć szkół z opiekunami.

Zgłoszenia uczniów dokonuje szkoła poprzez elektroniczne wypełnienie formularza (zakładka Rejestracja) oraz przesłanie jego wydruku pocztą tradycyjną na adres:

Wydział Zarządzania PCz, Al. Armii Krajowej 36B, pok. 9, 42-200 Częstochowa
z dopiskiem "Olimpiada".

Prosimy także o zapoznanie się z Regulaminem VII OPiZ.

Wszelkie pytania należy kierować do Sekretariatu Olimpiady drogą elektroniczną:

e-mail: olimpiada@wz.pcz.pl
lub telefonicznie: 34 3250 376 lub -356


Zapisy rozpoczną się 8 października a kończą 8 listopada 2018.  

 

 

serdecznie zapraszam

Przewodniczący Olimpiady

dr Andrzej Brzeziński  

Częstochowa, dn. 1 października 2018 r.

 

 

                                                                                                                                

Zapraszamy na film

 

W ramach Eventów towarzyszących Olimpiadzie zapraszamy na bezpłatny pokaz filmu " The Blooming Business", który odbędzie się w Akademickim Centrum Kultury i Sportu na Naszej Uczelni, w dniu 27 stycznia w godz. 13.30 -15.00. Film związany jest z tematem III OPiZ i porusza kwestię wykorzystywania pracowników w Kenii przez europejskich pracodawców. Więcej w załaczniku Pliki do pobrania

2015-01-22 12:19:00

Test z odpowiedziami


Zgodnie z obietnicą, w Plikach do pobrania, zamieszczamy test z zaznaczonymi, poprawnymi odpowiedziami. Mamy nadzieję, że są one takie, jak naniesione przez Was krzyżyki w kartach odpowiedzi.
Wyniki I Etapu zamieścimy zgodnie z harmonogramem w dniu 31 stycznia.
Przebywajacym już na feriach życzymy dużo śniegu.

2015-01-19 16:12:00

Kolejny Sponsor


Z radością informujemy, że do Naszego Projektu przystąpił kolejny Sponsor. To Ośrodek Narciarski Złoty Groń w Istebnej, który zafundował nam 6-dniowe karnety narciarskie, na świetnie naśnieżonym stoku (sprawdzane jazdą na nartach przez Przewodniczącego Olimpiady). Można obejrzeć na: www.zlotygron/kamera-stok

2015-01-15 20:16:00