Menu
Wyszukiwarka
Licznik odwiedzin
Dzisiaj: 11
W tym miesiącu: 2300
Wszystkich: 162179

Wydział Zarządzania Politechniki Częstochowskiej organizuje
 

VI Olimpiadę Przedsiębiorczości i Zarządzania
 

której adresatami są uczniowie szkół średnich z całej Polski. Tematem VI OPiZ  jest "Przedsiębiorca we współczesnej gospodarce".

Olimpiadzie towarzyszą wykłady, spotkania z ludźmi sukcesu i imprezy sportowe (zakładka Events).

Zawody I Stopnia VI OPiZ odbędą się  12 grudnia 2017 w każdej że zgłoszonych szkół. Zawody II Stopnia rozegrane zostaną w Szkołach Partnerskich i w Aulach WZ PCz w dniu 9 marca 2018.  Finał i uroczysta Gala, z ogłoszeniem wyników, odbędą się 20.04.2018 w WZ-1 naszej uczelni.

Uczniowie z dawnego woj. częstochowskiego (również Wieluń i Radomsko) rywalizować będa dodatkowo w kategorii "Częstochowski Olimpijczyk".

Udział w Olimpiadzie jest bezpłatny.

Na uczestników, nauczycieli i szkoły, czekają cenne nagrody rzeczowe i bezpłatne usługi, ufundowane przez Organizatora, Partnerów i Sponsorów (zakładka Nagrody). W kategorii „Przedsiębiorcza Szkoła" (największa liczba uczestników) nagrodzonych zostanie aż pięć szkół z opiekunami.

Zgłoszenia uczniów dokonuje szkoła poprzez elektroniczne wypełnienie formularza (zakładka Rejestracja) oraz przesłanie jego wydruku pocztą tradycyjną na adres:

Wydział Zarządzania PCz, Al. Armii Krajowej 36B, pok. 9, 42-200 Częstochowa
z dopiskiem "Olimpiada".

Prosimy także o zapoznanie się z Regulaminem VI OPiZ.

Wszelkie pytania należy kierować do Sekretariatu Olimpiady drogą elektroniczną:

e-mail: olimpiada@wz.pcz.pl
lub telefonicznie: 34 3250 376 lub -356 (codziennie w godz. 12-13) 


Zapisy kończą się w dniu 05.11.2017.  

 

 

serdecznie zapraszam

Przewodniczący Olimpiady

dr Andrzej Brzeziński  

Częstochowa, dn. 02 października 2017 r.

 

 

                                                                                                                                

I Etap - 14.01.2015


Przed nami I Etap. Rywalizacja powinna się rozpocząć 14 stycznia o 12.00 i trwać 60 min. Wierzymy, że warunki jakie zostaną stworzone w szkołach pozwolą na swoboną i samodzielną pracę każdego ucznia a przygotowania do zawodów posłużą do rozwiązania testu i awansu do II Etapu.

W plikach do pobrania zamieściliśmy listę uczestników, gdzie każdy olimpijczyk ma przypisany ID. Numer ten powiniem być wpisany na karcie odpowiedzi, gdyż ułatwi to nam pracę przy sprawdzaniu. Wśród załaczników jest także pismo do szkół, protokół oraz karta odpwiedzi, co pozwoli na wcześniejsze ich poznanie i może zmniejszy stres uczniów.

Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników.

PS. Zapraszamy także do zakładki nagrody.

2015-01-10 09:45:00

Testy już w szkołach


Przesyłki z testami na I Etap powinny być już we wszystkich szkołach. Prosimy Opiekunów o otwarcie przesyłek i sprawdzenie liczby kart odpowiedzi oraz testów. Zabezpieczone testy są zafoliowane co umożliwja ich przeliczenie bez obawy uszkodzenia pieczęci. Jeśli ilości te nie są zgodne z liczbą zarejestrowanych uczniów prosimy o pilne powiadminie nas drogą telefoniczną lub elektroniczną. Reklamacje pownny być zgłoszone do 5 stycznia 2015. Jeśłi przesyłka nie dotarła do szkoły to wcześniej prosimy jej szukać w urzędzie pocztowym.

I Etap powienien być przeprowadzony w szkole w dniu 14 stycznia, w godz. 12.00 - 13.00.

Życzymy udanych przygotowań i samych sukcesów w 2015 r. 

2014-12-27 15:31:00

Rejestracja zakończona

 

Zapisy już za nami. Do I Etapu zostało zakwalifikowanych prawie 2700 uczniów. Ich lista, w porządku alfabetycznym, zostanie zamieszczona, po wpłynięciu wszystkich wydruków rejestracyjnych, w zakładce Pliki do pobrania. Są to uczniowie ze wszystkich regionów Polski. Największa reprezentacja jest z województwa śląskiego (ponad 700 osób) a takze z dolnośląskiego (ponad 500 osób). Przeważają uczestnicy z poprzedniej edycji ale jest też około 60 nowych szkół. Zapowiada się ciekawa rywalizacja bo mamy wiodace szkoły w kraju a wśród uczestników jest Małgorzata Urbanowicz z Opola, która zwyciężyła w poprzedniej Edycji.
Z początkiem przyszłego tygodnia zostaną wysłane zestawy testów do szkół.  

Dziękujemy bardzo Opiekunom za zorganizowanie zapisów a uczniów witamy na III Olimpiadzie Przedsiębiorczości i Zarządzania. 

2014-12-10 17:25:00