Menu
Wyszukiwarka
Licznik odwiedzin
Dzisiaj: 36
W tym miesiącu: 2566
Wszystkich: 165765

Wydział Zarządzania Politechniki Częstochowskiej organizuje
 

VI Olimpiadę Przedsiębiorczości i Zarządzania
 

której adresatami są uczniowie szkół średnich z całej Polski. Tematem VI OPiZ  jest "Przedsiębiorca we współczesnej gospodarce".

Olimpiadzie towarzyszą wykłady, spotkania z ludźmi sukcesu i imprezy sportowe (zakładka Events).

Zawody I Stopnia VI OPiZ odbędą się  12 grudnia 2017 w każdej że zgłoszonych szkół. Zawody II Stopnia rozegrane zostaną w Szkołach Partnerskich i w Aulach WZ PCz w dniu 9 marca 2018.  Finał i uroczysta Gala, z ogłoszeniem wyników, odbędą się 20.04.2018 w WZ-1 naszej uczelni.

Uczniowie z dawnego woj. częstochowskiego (również Wieluń i Radomsko) rywalizować będa dodatkowo w kategorii "Częstochowski Olimpijczyk".

Udział w Olimpiadzie jest bezpłatny.

Na uczestników, nauczycieli i szkoły, czekają cenne nagrody rzeczowe i bezpłatne usługi, ufundowane przez Organizatora, Partnerów i Sponsorów (zakładka Nagrody). W kategorii „Przedsiębiorcza Szkoła" (największa liczba uczestników) nagrodzonych zostanie aż pięć szkół z opiekunami.

Zgłoszenia uczniów dokonuje szkoła poprzez elektroniczne wypełnienie formularza (zakładka Rejestracja) oraz przesłanie jego wydruku pocztą tradycyjną na adres:

Wydział Zarządzania PCz, Al. Armii Krajowej 36B, pok. 9, 42-200 Częstochowa
z dopiskiem "Olimpiada".

Prosimy także o zapoznanie się z Regulaminem VI OPiZ.

Wszelkie pytania należy kierować do Sekretariatu Olimpiady drogą elektroniczną:

e-mail: olimpiada@wz.pcz.pl
lub telefonicznie: 34 3250 376 lub -356 (codziennie w godz. 12-13) 


Zapisy kończą się w dniu 05.11.2017.  

 

 

serdecznie zapraszam

Przewodniczący Olimpiady

dr Andrzej Brzeziński  

Częstochowa, dn. 02 października 2017 r.

 

 

                                                                                                                                

 

Szanowni Państwo

Jeśłi występują problemy z wydrukiem listy zarejestowanych uczestników, to jest to problem związany w przegladarką internetową. Bardzo prosimy w takich sytacjach korzystać w nowszych wersji przegladarek (np. Google Chrome). Wydruki z podpisami uczniów powinny do nas dotrzeć przed I Etapem Olimpiady.

2014-12-01  

Z uwagi na to, że ostatni dzień zapisów przypada na dzień świąteczny, rejestrację zakończymy w poniedziałek 01.12.2014.

26.11.2014

 

Jeszcze kilka dni zapisów a zgłosiły się już szkoły z prawie wszystkich województw, w tym wiodące w kraju. Spóźnialskim przypominamy, że zapisy kończą się 30 listopada a Niezdecydowanych informujemy, że wśród nagród, dla kilku uczniów i nauczycieli, będzie wycieczka do Brukseli lub Strasburga.

25.11.2014

 

Rozpoczęły się zapisy do III OPiZ. Rejestracja dokonywana jest przez Opiekuna - nauczyciela wyznaczonego przez Dyrektora szkoły. Prosimy o wcześniejsze zestawienie listy uczniów, deklarujących udział w zawodach. Zapisy w zakładce Rejestracja.

Zapisy trwają do 30.11.2014 i w tym czasie należy dokonać elektronicznej rejestracji (wypełniając wszystkie pozycje konta; brakuje kodów pocztowych w kilku zgłoszeniach)  i wysłać do nas wydruk listy (proszę nie wypełniać kolumny konkurs na wydruku, ponieważ w tym roku nie będzie organizowany konkurs "Olimpijczyk"). 


Pragniemy zapewnić, że zespół odpowiedzialny za ten projekt dołoży wszelkich starań, aby rywalizacja odbywała się w przyjaznej atmosferze, która w połączeniu  z towarzyszącymi mu wydarzeniami, powinna zapewnić wysoki poziom satysfakcji z uczestnictwa w naszej Olimpiadzie.

2014-11-17 15:51:00